16:07 

breathe in the air
Не знаю чи хтось з вас шарить таке... у мене просто виникло питання актуальне:
В мене була тимчасова реєстрація в общазі. Формально, вона закінчилася при закінченні бакалаврату. Але штампу про виписку в паспорті немає. І виникає питання: чи можу я за цією адресою реєструватися як СПД?
На одному з тематичних форумів прочитав, що треба просто реєструватися за останнім штампом в паспорті. В законі України написано наступне:

Стаття 5. Місце проведення державної реєстрації юридичних
осіб та фізичних осіб - підприємців

1. Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних
осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у
виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у
районній, районній у містах Києві та Севастополі державній
адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем
проживання фізичної особи - підприємця
.

місце проживання фізичної особи - житловий будинок, квартира,
інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток,
готель тощо) у відповідному населеному пункті, в якому фізична
особа проживає постійно, переважно або тимчасово, що знаходиться
за певною адресою, за якою здійснюється зв'язок з фізичною
особою - підприємцем;


Нажаль, яким способом підтверджується адреса місця проживання (окрім наявності штампу реєстрації в паспорті) - не уточнюється :(

URL
   

Breathe in the air

главная